В Санжійці урочисто відкрили новобудову для майбутнього дитячого будинку сімейного типу

26 жовтня в селі Санжійка Овідіопольського району відбулося урочисте відкриття новозбудованого будинку для майбутнього дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ). На заходах були присутні: голова Овідіопольської районної держаної адміністрації Володимир Левчук, голова районної ради Олег Маклашевський його заступник Людмила Мошняга, в.о. Дальницького сільського голови Жанна Кудринська, начальник відділу усиновлення, опіки, піклування та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Галина Бахтій, депутати Дальницької сільської ради, директор Дальницької загальноосвітньої школи Наталія Зубенко,  завідуюча Санжійського дошкільного навчального закладу Надія Рогожинська, пастори церкви Євангельских христиан-баптистів  Щербаков, Кавун, голова благодійного фонду «Мост жизни» в Україні Вольдемар Шледер та син засновника фонду «Мост жизни».

Повідомляє сайт ОВІДІОПОЛЬ СЬОГОДНІ послаючись на сайт Овідіопольської РДА.

– Дбати про сиріт – моє покликання від Бога, – перед громадою зізнався Шредер. – Почалося все давно, фонд уже десятиліттями допомагає сиротам. І одного разу з’явилася думка, що допомога сиротам їжею, одягом, іграшками це все добре, але ж ми не даємо головного, чого їм не вистачає – сім’ї. Тому було прийнято рішення створювати будинки сімейного типу, які обігріють своєю любов’ю дітей-сиріт.

Коли ми тільки починали цей проект, то ідея була, щоб в кожній області побудувати по три таких будинки. І коли всі області будуть мати по три будинки, то далі розвивати проект. Але вийшло так, що тільки у вашому районі в Санжійці діє один ДБСТ Кавун, і сьогодні відкрили другий, і сорок перший в Україні, в яких виховується близько п’ятиста дітей-сиріт.

В свою чергу Володимир Левчук у своєму звернені сказав,  що ніде дитина не буде себе почувати краще, затишніше, в більшій безпеці, ніж у родині. Він також додав, що діти будуть виховуватися на принципах добра, справедливості, любові, а головне − Божих заповідях.

Голова районної ради Олег Маклашевський, подякував батькам-вихователям і висловив сподівання, що  ці оселі будуть наповнені любові. І діти в них знайдуть те, що втратили, і чого не мали – тата і маму.

Будівництво сучасного, оснащеного, гарного будинку стало можливим завдяки співпраці благодійного фонду «Міст у життя» (Німеччина), місцевої громади та Центру християнського життя України. Благодійний фонд «Міст у життя» діє у Грузії, Вірменії, Румунії, Молдові, Придністров’ї, Білорусі та Україні.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)