У Татарбунарському центрі зайнятості відбулася презентація роботодавців

Головним    питанням заходу було встановлення  взаємодії центру зайнятості з військовим комісаріатом та відділенням Національної поліції щодо підбору кадрів та укомплектування вакансій.
Повідомляє сайт ТАТАРБУНАРИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт 04849.com.ua.

У заході взяли участь представники райвіськомату, відділення Національної поліції, безробітні та учні – випускники Татарбунарського ПТАУ.

В.о. директора Татарбунарського районного центру зайнятості Олена Мошу підкреслила, що працевлаштування і зайнятість це надважливі компоненти у психологічному та соціальному стані кожного громадянина. І саме взаємодія усіх органів влади, роботодавців та саме головне небайдужість самих шукачів роботи велика запорука досягнення успіху.

«Сьогодні настав той час,  коли для молоді знову  стають престижними справжні чоловічі професії, одна з яких це захист нашої Вітчизни», – сказав в своєму слові начальник відділу комплектування та призову Татарбунарського РВК – ст. лейтенант Андрій Плачков. Доповідач зупинився на умовах проходження контрактної служби в Збройних Силах України та підкреслив переваги та перспективи військової служби за контрактом. Військовим гарантується стабільне грошове забезпечення і надаються всі соціальні гарантії. На сьогоднішній час потребують заповнення вакантні місця військових частин в смт.  Сарата та м. Болград.

З умовами  підбору претендентів на службу в поліції  присутніх ознайомила  інспектор Татарбунарського відділення Арцизського відділу Нацполіції ГУНП в Одеській області – інспектор сектору кадрового забезпечення, лейтенант поліції Триколіч Вікторія. Вікторія Степанівна наголосила, що робота в поліції націлена  на забезпечення основних прав та свобод громадян, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку. Прийомом на роботу та укомплектуванням вакансій  займається Головне управління Національної поліції в Одеській області. Першим кроком для участі в конкурсі є заповнення онлайн анкети на зовнішньому веб – порталі «Системи відбору кадрів на службу в Національній поліції України».

Доповідач зупинилася на основних службових обов`язках поліцейських, які вони повинні мати якості та навички, які вимоги до них ставляться. Вона наголосила, що після успішного проходження первинної професійної підготовки, заробітна плата встановлюється від 6,5 тис. грн.. Крім того, є повне соціальне забезпечення, можливість отримання вищої освіти у ВУЗах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, а також є перспектива кар`єрного росту.

Провідний фахівець з питань зайнятості Байбузенко Олена, нагадала присутнім про  послуги, які надаються службою зайнятості. Також вона повідомила, що  для осіб, які бажають отримати робітничу професію  для успішного досягнення поставленої мети в працевлаштуванні є можливість за сприянням служби зайнятості пройти професійне навчання за обраною професією у навчальному закладі «Одеський центр професійно – технічної освіти ДСЗ».

Наприкінці заходу в.о. директора Татарбунарського РЦЗ О.Д. Мошу висловила думку, що інформація надана представниками  райвійськкомату та національної поліції  буде взята до уваги шукачами роботи, а також може встати в нагоді молоді, яка була присутня на презентації.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Татарбунарського РЦЗ Наталія Мукієнко

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)