У Любашівці відбулася конференція “Ми варті того, щоб бути почутими”

Конференція   ,, Ми варті того, щоб бути почутими…” Щорічна Всесвітня кампанія по захисту економічних прав та свобод сільських жінок ,яка виникла під час Четвертої жіночої конференції ООН 1995року в Пекіні. Проведення цього Дня розглядалося як практична дорога до здобуття громадянського визнання багатогранної ролі сільських жінок та їх підтримки.

Повідомляє сайт ЛЮБАШІВКА СЬОГОДНІ  посилаючись на сайт Любашівської РДА.

17 жовтня в Любашівському  будинку культури, відбулась Конференція до Всесвітнього дня жінок, організована районною організацією ГО ,,Біла акація” Байдаш Е.С та ГО ,,Всеукраїнська рада жінок фермерів” .Вступне слово було надане голові ГО ,,Біла акація” Байдиш Е.С,наголосивши на тому, що Украйна стоїть на шляху великих реформ, закликала  об’єднуватись  заради  розвитку сільської  єкономіки та добробуту своїх сімей.

З привітанням до жінок лідерів, підприємців, представників органів влади  та місцевого самоврядування, власників ОСГ малих та середніх фермерських господарств виступив голова Любашівської РДА- Лабуш В.В.Від щирого серця  побажав всім жінкам щастя, здоров’я, добробуту та терпіння. Зауважив, що жінки села виконують великий об’єм роботи, не тільки по господарству, але й в особистому житті, за це їм велике спасибі та низький уклін.

Голова ГО ВРЖФ- Клебанова Л.Г. ознайомила з історію  зародження Міжнародного дня сільської жінки, з перших уст було почуто, що після успішного проведеної  1997року компанії з підвищенням поінформованості щодо вагомого внеску сільських жінок у світову продовольчу  безпеку  та подолання бідності в сільській місцевості розпочато вшанування сільських жінок на національному рівні практично в усіх країнах світу. І саме,тодішній Президент США Білл Клінтон закликав пишатися сільськими жінками оголосив 15 жовтня Міжнародним днем сільської жінки у США. В Україні ініціатором проведення цього свята стала Всеукраїнська громадська організація «Рада жінок – фермерів України» яка підтримала ініціативу Клубу «Хуторяночка» щодо започаткування в нашій країні цього свята. В Україні близько 8 мільйонів сільських жінок. І сьогодні вони не лише працюють у сфері виробництва харчових продуктів, не лише відіграють важливу роль у створені продовольчої безпеки держави, але є активними носіями більшості позитивних змін у громадському та соціально-політичному житті країни. Однак у багатьох куточках світу сільські жінки й сьогодні не можуть захистити свої права або отримати життєво важливу для себе підтримку, зокрема у таких сферах, як доступ до кредитів, освіта, медичне обслуговування та інших. Тому зараз вкрай важливо домогтися громадської злагоди у захисті прав і свобод сільських жінок  , розширенні можливостей у доступі до державних програм, земельних та фінансових ресурсів, соціального забезпечення.

Також були розглянуті питання УПБРП- право на бізнес – розвиток сільських жінок – підприємців. Привітала зі святом віршем  начальник Любашівске об’єднання управління Пенсійного фонду Ліщук О.І.Розповіла про зміни в пенсійному законодавстві,  а заступник ,,Любашівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Білоус В.В ознайомила про реформування медичної галузі. В кінці привітань були підведенні висновки та всіх охочих було запрошено на каву.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)