Рятувальники надали допомогу персоналу медичного закладу у проведенні спеціального навчання

У зв’язку із збільшенням вірогідності виникнення пожеж в осінньо-зимовий період року, співробітники Тарутинського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області 28 жовтня взяли участь у навчанні, яке відбулось в комунальній установі «Тарутинська центральна районна лікарня».

Повідомляє сайт ТАРУТНЕ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт ГУ ДСНС України в Одеській області.

Під час заходу рятувальники ознайомили присутніх про небезпеку, яку несе в собі вогонь та необережне поводження з ним, про наслідки нехтування правилами пожежної безпеки у власних і службових помешканнях та на відкритій місцевості.

Також рятувальники розповіли персоналу закладу про правильність користування первинними засобами пожежогасіння, про дотримання правил евакуації людей із задимленого середовища, про необхідність утримання в належному стані евакуаційних шляхів. «Рятувальники постійно надають методичну допомогу керівникам установ і організацій району у проведенні подібних навчань, адже від рівня практичної підготовки робочого персоналу у вирішальній мірі залежить своєчасне реагування на небезпечні події та збереження життя і здоров’я людей» – зазначив провідний інспектор підрозділу старший лейтенант служби цивільного захисту Борис Міхальчан. Під час відвідування лікувального закладу рятувальники звернули особливу увагу на організацію протипожежної безпеки у відділення з цілодобовим перебуванням людей, перевірили наявність планів та схем евакуації, знання медичним персонал порядку дій щодо евакуації хворих та матеріальних цінностей.

За підсумками навчання рятувальники роздали усім присутнім листівки з алгоритмами дії у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних подій.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)