Продовжується будівництво спортивного стадіону у селі Маяки

У селі Маяки Біляївського району стрімкими темпами проходить будівництво спортивного стадіону. Вже завершуються роботи з облаштування футбольного поля: постелено штучний газон, встановлені ворота. Триває спорудження трибуни для глядачів та будівельні роботи по створенню баскетбольного майданчика і тенісного корту.

Повідомляє сайт БІЛЯЇВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Одеської обласної ради.

Разом з тим триває будівництво адміністративних споруд, проводяться фасадні та покрівельні роботи. Облаштовується автомобільна стоянка та ремонтується дорожнє покриття під’їзної дороги до стадіону.

Глибоку вдячність у зв’язку з будівництвом стадіону місцеві жителі висловлюють  депутату обласної ради, керівнику департаменту фінансів облдержадміністрації Марині Зінченко.

«Спорудження спортивного стадіону у Маяках  ̶  ще один яскравий приклад того, як стрімко триває розбудова сіл. Маємо на меті подальше створення належних умов для повноцінного життя і розвитку на селі. У межах своїх населених пунктів жителі Одещини повинні мати всю ключову інфраструктуру: медичні заклади із сучасним обладнанням, шкільні і дошкільні установи, дороги, центри культурного та спортивно-оздоровчого розвитку»,  ̶  зауважив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)